Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  
Firma Profili
 
 

Kalite yolunda hizmet verdiğimiz müşterilerimizin tuttuğu ışıktan yararlanarak sürekli kendisini geliştiren firmamız Mavi Yeşil Turizm kuruluşunun 13. yılında ( Aralık / 2004 )TSE ve İSO 9000 Kalite Yönetim Sistemlerini uygulayarak belgelemiştir. Türk Standartları Enstitüsü (TSE)’den TSE 1400 Çevre Yönetimi ve TSE 18001 işçi sağlığı ve güvenliği sistemlerini şirketimizde uygulayarak ekte de görüleceği gibi 2006 yılı OCAK ayı itibariyle belgeledik.

Firmamız hizmet standardını sürekli geliştirerek ve verdiği hizmeti ölçerek Cumhuriyetimizin 84. yılında TSE nin hizmet sektörleri için düzenlemiş olduğu Kalite ve Ekonomide İstikrar ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Firmamız Mavi Yeşil Turizm, TSE EN ISO 9000 Kalite Yönetim Sisteminden de öğrendiği gibi firmamızın Kalitesinin ancak daha Kaliteli firmalara sürekli hizmet vermesi ile kalıcı olacağının bilincine varmıştır.

Hizmetimizi sürekli hale getirebilmek için müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz tedarikçilerimize trafik, kalite psikoteknik değerlendirme ve iletişim konularında periyodik aralıklarla akademik düzeyde eğitimler verilmektedir. Eğitimlerimizde müşterilerimizden gelen öneri ve talepleri de dikkate alarak, verdiğimiz eğitimlerin sonuçlarını memnuniyet anketleri ile ölçmekteyiz.

Etkin yönetim kadromuzla ve eğitimli çalışanlarımızla firmanıza aşağıda belirtilen faaliyet alanlarında size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Firmanız hizmet vermek amacı ile yukarıdaki prensiplerin tamamıyla beraber sizin beklenti ve önerilerinizi de dikkate alarak 500 personelimiz ,600’e yakın Taşeronumuz ve 400’e yakın öz mal aracımız ile hizmet vermeye hazırız.

FAALİYET ALANLARIMIZ

•  TİCARİ FİLO KİRALAMA HİZMETLERİ

•  ÇÖP TOPLAMA, GERİ DÖNÜŞÜM VE TEMİZLİK HİZMETLERİ

•  TURSAB SEYAHAT ACENTESİ

•  PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMETLERİ

•  PERSONEL DESTEK HİZMETLERİ

•  YOL, YAPI, İNŞAAT VE TAAHHÜT İŞLERİ

•  PARK BAHÇE VE PEYZAJ HİZMETLERİ

•  İKİNCİ EL ARAÇ ALIŞ – SATIŞ İŞLERİ

 
 
 
  Türkiye T.C. Ulaştırma Bakanlığı TÜRSAB TSE İSTAB  
Copyright © 2011  Mavi Yeşil Turizm

Tasarım : ECOLE BİLGİSAYAR